Anakart kombinin beyni olarak ifade edilebilir. Anakart sayesinde tüm yönelimler gerçekleşir. Kombinin su basması, suyu ısıtması, fanı çalıştırması, termostata göre hareket etmesi gibi birçok aktivite anakart sayesinde gerçekleşir. Siz de anakart tamiri yaptırarak ya da anakart değişimi sağlayarak görevini yapmayan kombinizi eski haline kavuşturabilirsiniz. Bu arızalar bir sorun ile karşınıza çıkabileceği gibi birçok sorunla da karşınıza çıkabilir. Bazı durumlarda örnek vermek gerekirse sadece kombinin sıcak suyunda problem çıkar. Bazı durumlarda kaloriferlerde problem varken sıcak su sağlıklı şekilde çalışıyor olabilir. Tüm bu sorunları aşmak için mutlaka kombi anakart tamiri veya değişimi hizmeti almanız gerekiyor. Ankara bölgesinde kaliteli hizmet sunan firmamızı tercih ederek siz de başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Anakart Tamiri Nasıl Yapılır?

Eğer anakart tamiri yapılmasını seçtiyseniz bu noktada dikkatli olmanız gerekmektedir. İlk olarak anakartın doğru şekilde sökülmesi gerekir. Sonrasında ise tüm lehimleri ve özel noktaları temizlenmelidir. Toz veya kirden dolayı da aktarım gerçekleşmiyor olabilir. Sorun halen devam ediyorsa kartın sorunlu yeri tespit edilmelidir. Bu aşamadan sonra kombi anakart tamiri işlemine geçilebilir. Kart tamir edilirken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Bu tamir esnasında yapılacak en ufak hata kartın yanmasına yol açabilir. Bu yüzden mutlaka profesyonel destek almanız gerekmektedir. Siz de hemen firmamıza ulaşarak profesyonel destek alabilir, kart sorununu hızlıca çözebilirsiniz.

Anakart Tamirinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mutlaka profesyonel destek almanız gerekmektedir. Kart tamiri sırasında dikkat etmeniz gereken temel nokta bu olmalıdır. Bir diğer önemli nokta ise kartın durumudur. Eğer tamir mümkün değilse tamir ettirilmesi sadece süreci öteleyecektir. Kart bir süre sonra yine arıza verir. Bu yüzden kombi anakart tamiri yerine değişimi talep edebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız hizmet ile kısa sürede değişim işlemini sağlayabilirsiniz. Ankara bölgesinde hizmet veren firmamız kısa süre içinde adresinize gelerek kombi anakartını söker. Sonrasında ise değişim gerekiyor ise anında, tamir gerekli ise tamir işleminden sonra kombinizi çalıştırır. Garantili olan bu işlemler ile siz de maliyetleri en aza indirebilirsiniz. Kısa sürede kombinizi tamir ettirebilirsiniz.